EFOP-3.6.1 - Hallgatói pályázati felhívás

szechenyi 2020

Hallgatói pályázati felhívás

Fiatal kutatói ösztöndíj

az EFOP-3.6.1-16-2016-00022 „Debrecen Venture Catapult Program”
2017.04.01-2021.09.30 keretében végzett hallgatói kutatási tevékenységre

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Informatikai Karának BSc, MSc, PhD hallgatói.

A pályázat célja: kutatás végzése az informatika diszciplináris területein különös tekintettel Smart City (Intelligens Város) alkalmazásokra.

A pályázat időtartama 6 hónap.

Benyújtási határidő: 2019.10.15. és 2021.04.30. közötti időszakban folyamatosan.

A hallgatói ösztöndíj kiegészítés mértéke:

• alapképzésben résztvevő hallgatók részére 50 000 Ft/hónap
  • mesterképzésben résztvevő hallgatók részére 70 000 Ft/hónap
  • PhD képzésben résztvevő hallgatók részére 100 000 Ft/hónap.

A hallgatók egyénileg pályázhatnak témavezető megjelölésével (a témavezető az Informatikai Kar oktatója, kivételes esetben a DE Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorandusza lehet). Ugyanakkor a hallgatóknak lehetőségük van arra, hogy ugyanazon témára egyszerre több egyéni pályázatot is benyújtsanak, amit a pályázat beadásakor a pályázati adatlapon szükséges feltüntetni. A pályázatot nem zárja ki, ha a hallgató korábban vagy párhuzamosan egyéb kari támogatásban részesül(t). A párhuzamos támogatásokat a pályázatban fel kell tüntetni.

A pályázatot a pályázati adatlapon és az ahhoz tartozó mellékleteken lehet benyújtani, amelyen a munkatervet, a vállalásokat és az előzményeket kell bemutatni. A pályázat elbírálásánál előnyt jelent konkrét eredmények (publikációk, fejlesztések) vállalása és a megfelelően kidolgozott munkaterv.

A pályázó beszámolási kötelezettsége: havonta az addig elvégzett munka dokumentálása. A pályázat végén a vállalt és elért eredmények dokumentálása valamint tudományos konferencián előadás tartása, melyet szintén a pályázat támogat. Minden publikáción és előadáson fel kell tüntetni a támogatót. Nem megfelelő előrehaladás esetén a juttatás megvonásra kerül.

Tájékoztatás: egy-egy hallgató a projekt 4 éves idő tartama alatt többször is pályázhat, feltéve, hogy az előző pályázatában lévő vállalásait teljesítette.

DOKUMENTUMOK (új, 2019.10.22.)

szechenyi 2020