ZÁRÓVIZSGA BIZOTTSÁGOK 2023/2024-ES TANÉV ZÁRÓVIZSGA IDŐPONTOK
II. félévi időpont/időszak:
Nappali és levelező tagozaton
Végzős hallgatóknak: 2024. június 10-14.
STATE EXAM BOARDS AND DATES 2023/2024/ II.semester
Graduating Students: 10 - 14 June 2024
Bizottság neve/Board name | Bizottsági tag neve/ Members of the board | Típus / Type | Záróvizsga időpontja és helye/ Date and Location |
---|---|---|---|
Gazdaságinformatikus BSc. Business Informatics BSc. I. |
Dr. Baran Sándor | Elnök/ Chairman |
2024. 06. 11. 8:00 — IF02 2024. 06. 12. 8:00 — I207 |
Dr. Pintér-Huszti Andrea | Pótelnök | ||
Dr. Bérczes Tamás Márton | Tag | ||
Dr. Tóth János | Tag | ||
Dr. Fülöp Erika | Tag | ||
Dr. Szabó Andrea | Tag (GTK) | ||
Kovács Bence | Tag (GTK) | ||
Lakatos Edina (06.11.) | Külső Tag | ||
Dr. Iszály György Barna (06.12.) | Külső Tag | ||
Gazdaságinformatikus BSc. nappali/levelező II. bizottság Business Informatics BSc. II. |
Dr. Gáll József Mihály | Elnök |
2024. 06. 10. 8:00 — I130 2024. 06. 11. 8:00 — I130 2024. 06. 12. 8:00 — I130 |
Dr. Fazekas Attila | Pót-elnök | ||
Dr. Herendi Tamás | Tag | ||
Dr. Szilágyi Szabolcs | Tag | ||
Dr. Kiss Anita | Tag (GTK) | ||
Dr. Fehér András | Tag (GTK) | ||
Bakosi Balázs (06.10.) | Külső tag | ||
Boros Balázs (06.11.) | Külső tag | ||
Vona Máté (06.12.) | Külső tag | ||
Gazdaságinformatikus MSc. nappali/levelező | Dr. Gáll József Mihály | Elnök |
2024. 06. 13. 8:30 — I207 |
Dr. Ispány Márton | Pót-elnök | ||
Dr. Rácz Anett | Tag | ||
Dr. Szokol Patricia | Tag | ||
Dr. Vágner Anikó | Tag | ||
Dr. Lakatos Vilmos | Tag (GTK) | ||
Dr. Hernádi László | Külső tag | ||
Mérnökinformatikus BSc. nappali/levelező I. bizottság Computer Science Engineering Bsc. I. |
Dr. Halász Gábor József |
Elnök/ Chairman |
2024. 06. 13. 8:00 — I130 2024. 06. 14. 8:00 — I130 |
Dr. Gál Zoltán | Pót-elnök | ||
Dr. Kuki Attila | Tag | ||
Major Sándor Roland | Tag | ||
Dr. Ujvári Balázs | Tag | ||
Széll Sándor | Külső tag | ||
Mérnökinformatikus BSc. nappali/levelező II. bizottság Computer Science Engineering Bsc. II. |
Dr. Varga Imre | Elnök |
2024. 06. 11. 8:00 — I207 2024. 06. 13. 8:00 — IF02 2024. 06. 14. 8:00 — IF02 |
Dr. Godó Zoltán Attila | Tag | ||
Dr. Jeszenszky Péter | Tag | ||
Dr. Sütő József | Tag | ||
Dr. Tóth Erzsébet | Tag | ||
Molnár Ferenc (06.13.) | Külső tag | ||
Humicskó Gergely (06.11.; 06.14.) | Külső tag | ||
Mérnökinformatikus MSc. nappali/levelező Computer Science Engineering Msc. |
Dr. Bérczes Tamás Márton | Elnök |
2024. 06. 13. 14:00 — I207 |
Dr. Gál Zoltán | Tag | ||
Dr. Herendi Tamás | Tag | ||
Dr. Kuki Attila | Tag | ||
Dr. Sütő József | Tag | ||
Külső tag | |||
Programtervező informatikus BSc. nappali/levelező I. bizottság |
Dr. Szathmáry László | Elnök/ Chairman |
2024. 06. 11. 8:00 — I202 2024. 06. 12. 8:00 — I202 2024. 06. 13. 8:00 — I202 |
Dr. Kádek Tamás | Tag | ||
Dr. Kocsis Gergely | Tag | ||
Dr. Tomán Henrietta | Tag | ||
Piros Attila (06.11.) | Külső tag | ||
Guta Norbert (06.12.) | Külső tag | ||
Nagy Márta (06.13.) | Külső tag | ||
Programtervező informatikus BSc. nappali/levelező, II. bizottság Computer Science BSc. II. |
Dr. Ispány Márton | Elnök |
2024. 06. 10. 8:00 — IF02 2024. 06. 12. 8:00 — IF02 2024. 06. 14. 8:00 — I202 |
Bodroginé Dr. Zichar Marianna | Pót-elnök | ||
Dr. Bertók Csanád | Tag | ||
Szabó Máté | Tag | ||
Dr. Tóth Ádám | Tag | ||
Dr. Kovács Zsigmond | Külső tag | ||
Programtervező informatikus BSc. nappali/levelező, III. bizottság Computer Science BSc. III. |
Dr. Horváth Géza | Elnök |
2024. 06. 11. 8:00 — I102 2024. 06. 12. 8:00 — I102 2024. 06. 13. 8:00 — I102 |
Dr. Tornai Róbert | Pót-elnök | ||
Dr. Battyányi Péter | Tag | ||
Dr. Biró Piroska | Tag | ||
Dr. Buchman Attila | Tag | ||
Dr. Pánovics János | Tag | ||
Pecsora Sándor | Tag | ||
Nagylaki Zoltán | Külső tag | ||
Programtervező informatikus MSc. nappali/levelezõ, Computer Science Msc. |
Dr. Vaszil György | Elnök/ Chairman |
2024. 06. 10. 8:00 — IF202 |
Dr. Adamkó Attila Tamás | Pót-elnök | ||
Dr. Baran Ágnes Éva | Tag | ||
Dr. Battyányi Péter | Tag | ||
Dr. Harangi Balázs | Tag | ||
Dr. Pintér-Huszti Andrea | Tag | ||
Dr. Szathmáry László | Tag | ||
Bodroghy Ede | Külső tag | ||
Adattudomány MSc. nappali/levelezõ, Data Science Msc. |
Dr. Hajdu András | Elnök/ Chairman |
2024. 06. 12. 10:00 — I107 |
Dr. Harangi Balázs | Pót-elnök | ||
Dr. Baran Ágnes Éva | Tag | ||
Dr. Pintér-Huszti Andrea | Tag | ||
Dr. Tiba Attila | Tag | ||
Dr. Iszály György Barna | Külső tag | ||
Osztatlan Tanárképzés (Nappali) | Dr. Bíró Melinda | Elnök/ Chairman |
2024. 06.06. 9:15-17:00 Helyszín: főép. fszt. 5 |
Dr. Csernoch Mária | Tag | ||
Dorgainé Hrabéczy Anett | Tag | ||
Molnár Adrienn | Tag | ||
Herendiné Dr. Kónya Eszter | Tag | ||
Új Imre | Tag | ||
Rácz Irén | Külső tag | ||
Rövid ciklusú tanári mesterképzés (levelező) | Dr. Chrappán Magdolna | Elnök/ Chairman |
2024. 06.07. 9:15-17:00 Helyszín: főép. fszt. 4 |
Dr. Csernoch Mária | Tag | ||
Demény András | Külső tag |