EFOP-3.6.3 - Hallgatói felhívás

szechenyi 2020

Hallgatói pályázati felhívás

az EFOP-3.6.3-VEKOP-16-2017-00002 „Integrált kutatói utánpótlásképzési program az informatika és számítástudomány diszciplináris területein” 2017.09.01-2021.08.31
keretében végzett hallgatói kutatási tevékenységre

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Informatikai Karának BSc és MSc hallgatói.

A pályázat célja: kutatás végzése az informatika diszciplináris területein.

A pályázat időtartama minimum 2 hónap, maximum 7 hónap a 2021.01.01. – 2021.07.31. közötti időszakban.

Benyújtási határidő: folyamatos. A pályázatok kiértékelése szakaszosan történik.

A hallgatói ösztöndíj kiegészítés mértéke 20.000 Ft/hónap.

A hallgatók pályázhatnak egyénileg, vagy maximum 3 fős csoportokban. A pályázatot nem zárja ki, ha a hallgató korábban vagy párhuzamosan egyéb kari támogatásban részesül(t). A párhuzamos támogatásokat a pályázatban fel kell tüntetni.

A pályázat csak témavezetővel közösen nyújtható be (a témavezető az Informatikai Kar oktatója, kivételes esetben a DE Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorandusza lehet).

A pályázatot a pályázati űrlapon lehet benyújtani, amelyen a munkatervet, a vállalásokat és az előzményeket kell bemutatni. A pályázat elbírálásánál előnyt jelent konkrét eredmények (publikációk, fejlesztések) vállalása és a megfelelően kidolgozott munkaterv. Csoportos pályázat esetén a csoportos űrlapot kell kitölteni, közös munkatervet kell benyújtani, de egyéni részfeladatok megjelölésével. Az összes résztvevő aláírása szükséges.

A pályázó beszámolási kötelezettsége: havonta az addig elvégzett munka dokumentálása és a pályázat végén a vállalt és elért eredmények dokumentálása. Minden publikáción és előadáson fel kell tüntetni a támogatót, és a publikációt feltölteni az MTMT-be. Nem megfelelő előrehaladás esetén a juttatás megvonásra kerül. A beszámolók és egyéb dokumentációk végső leadási határideje: 2021.07.31.

Tájékoztatás: egy-egy hallgató a projekt 4 éves időtartama alatt többször is pályázhat, feltéve, hogy az előző pályázatában lévő vállalásait teljesítette.

DOKUMENTUMOK

JELENTKEZÉS

• Személyesen: jelentkezési lap leadása a Dékáni Hivatal F25-ös irodában (Polgár Jánosné)
  • Elektronikusan: polgar.janosne@inf.unideb.hu