Honorees (Archive)

• Dr. Juhász István - Pedagógus Szolgálati Emlékérem
  • Dr. Nyakóné Dr. Juhász Katalin - Pedagóus Szolgálatért Emlékérem
  • Dr. Papp Zoltán - Pedagógus Szolgálati Emlékérem
  • Bodroginé Dr. Zichar Marianna - Tudományegyetemi Karok Elnökének Elismerő Oklevele
  • Dr. Pethő Attila - Debreceni Egyetem Informatika Kar Hallgatóiért Díj
  • Dr. Györfi László - IK Érme
  • Dr. Tóth László- IK Díja
  • Dr. Almási Béla - IK Kiváló Oktatója
  • Berziné Kremper Edit - IK Kiváló Dolgozója

• Dr. Pethő Attila - Debreceni Egyetemért Emlékérem
  • Dr. Pethő Attila - Pro Auditoribus Universitatis Debreceniensis Díj
  • Dr. Halász Gábor - DE TEK Elnökének Elismerő Oklevele
  • Kása Ernőné - DE Rektorának Elismerő Oklevele
  • Dr. Benczúr András - Az Informatikai Kar Érme
  • Németi Sándorné - Az Informatikai Kar Kiváló Dolgozója

2009

• Dr. Bényei Miklós - Széchényi Ferenc Díj (a könyvtáros szakma legmagasabb kitüntetése)
  • Dr. Almási Béla - Minősített Cisco Hálózati Akadémia Oktató cím
  • Dr. Terdik György - Az Év Tudományos Publikációja Aranyérem
  • Dr. Nagy János - Az Informatikai Kar Érme
  • Dr. Hajdu András - Az Informatikai Kar Díja
  • Dr. Baran Ágnes - Az Informatikai Kar Kiváló Oktatója
  • Márton Ágnes - Az Informatikai Kar Kiváló Dolgozója

2008

• Dr. Fazekas Gábor - Kalmár László-díj (az NJSZT díja a számítógéptudományban és annak alkalmazásaiban elért eredményeiért)
  • Dr. Pethő Attila - Szele Tibor Emlékérem (Bolyai Matematikai Társulat érme)
  • Dr. Pethő Attila - Akadémiai Kiadó Nívó Díja (a Periodica Mathematica Hungarica című folyóiratnál végzett szerkesztői, majd főszerkesztői tevékenységéért)
  • Bátfai Norbert - Az Év Informatikai Oktatója (a Vezető Informatikusok Szövetsége (VISZ) adományozta)
  • Dr. Dömösi Pál - Az Informatikai Kar Érme
  • Dr. Ispány Márton - Az Informatikai Kar Díja
  • Kósa Márk - Az Informatikai Kar Kiváló Oktatója
  • Matolcsy Zoltán - Az Informatikai Kar Kiváló Dolgozója

2007

• Dr. Juhász István - Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett (hosszú évtizedeken át végzett kimagasló oktató és tudományos tevékenysége elismeréseként)
  • Tóth István - Az Informatikai Kar Érme
  • Dr. Halász Gábor - Az Informatikai Kar Díja
  • Dr. Kuki Attila - Az Informatikai Kar Kiváló Oktatója
  • Polgár Jánosné - Az Informatikai Kar Kiváló Dolgozója
  • Dr. Arató Mátyás - Tiszteletbeli doktor- és professzori címet kapott az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az ezévi Pázmány napi ünnepi közgyűlésen

2006

• Dr. Nagy Benedek - Kemény János-díj (A Neumann János Számítástudományi Társaság díja azon harmincöt év alatti fiatal kutatók számára, akik eredményes, kimagasló szakmai alkotó és publikációs tevékenységet folytatnak.)
  • Dr. Rónyai Lajos - Az Informatikai Kar Érme
  • Dr. Baran Sándor - Az Informatikai Kar Díja
  • Dr. Arató Mátyás - A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje (polgári tagozat) kitüntetést kapta
  • Dr. Papp Zoltán - Az Informatikai Kar Kiváló Oktatója