Hiventures Unitrons Idea Challenge

Jelentkezzetek csapatban a Hiventures Unitrons Idea Challenge programba és szerezzétek meg a 9 millió forintos befektetést startup vállalkozásotok elindításához!

Ha már rég óta motoszkál a fejetekben egy világmegváltó innovatív ötlet, mi 2019 tavaszán elhozzuk nektek a lehetőséget, hogy 9 millió forintot kapjatok és megvalósítsátok azt! Tanuljátok meg a Hiventures befektetési menedzserei, mentorai, inkubátorai, valamint szakmai partnerei segítségével, hogyan lesz egy ötletből sikeres vállalkozás! Jelentkezzetek most a Hiventures Unitrons Idea Challenge programba!

9 millió okot tudunk mondani, amiért megéri jelentkezni:

• a program során tapasztalt mentorok és befektetési menedzserek segítségével dolgozhattok közösen az ötleteiteken, feedbacket kaphattok a fejlesztési irányokról
  • tovább csiszolhatjátok a projektre vonatkozó pénzügyi és üzleti elképzeléseiteket, tudásotokat
  • prezentálási valamint pitchelési készségeitek is fejlesztésre kerülnek
  • fast tracken juthattok be a Hiventures Inkubációs Befektetési programjába, ahol 9 millió forintot kaphattok!
  • az ötlet, illetve annak magvalósításra alapított cég a tietek marad, mi a befektetésért csupán 9% részesedést kérünk

A jelentkezéshez nem kell más:

• egy innovatív ötlet és átgondolt projekt-felépítés
  • 2-4 fős csapat, amelyből minimum 1 csapattag az alábbi egyetemre jár: BCE, SOTE, DE, PTE, SZTE, ME
  • idő, energia, elszántság, kitartás

Jelentkezni az alábbi form kitöltésével lehet: https://bit.ly/2XBETqX

Jelentkezési határidő: 2019. április 26