EFOP-3.6.3 - Oktatói felhívás

szechenyi 2020

Témavezetői pályázati felhívás

az EFOP-3.6.3-VEKOP-16-2017-00002 „Integrált kutatói utánpótlásképzési program az informatika és számítástudomány diszciplináris területein”
2017.09.01-2021.08.31 keretében végzett kutatási tevékenységre

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Informatikai Karának oktatói-kutatói.

A pályázat célja: kutatás végzése az informatika diszciplináris területein.

A pályázat időtartama minimum 2 hónap, maximum 7 hónap a 2021.01.01. – 2021.07.31. közötti időszakban.

Benyújtási határidő: folyamatos. A pályázatok kiértékelése szakaszosan történik.

Hallgatói témavezetés esetén az oktató maximum 2 hallgató vagy 1 hallgató és 1 hallgatói csoport témavezetését kaphatja meg. Egy témavezetés esetén a kereset-kiegészítés mértéke 35.000 Ft/hónap, de a 2-3 fős hallgatói csoport esetén 70.000 Ft/hónap. A pályázatot a hallgatói pályázati űrlapon lehet benyújtani.

Doktoranduszi témavezetője esetén egy időszakban 2 doktorandusz témavezetése támogatható. Doktorandusz témavezetőjének a kereset-kiegészítés mértéke 80.000 Ft/hónap. A pályázatot a doktoranduszi pályázati űrlapon lehet benyújtani.

A projekt keretében témavezető egy időszakban maximum 2 témát vezethet összesen. A párhuzamos támogatásokat a pályázatban fel kell tüntetni. Amennyiben egy oktató EFOP-3.6.1 vagy EFOP-3.6.2 projektben vesz részt, úgy az általa irányított hallgató vagy doktorandusz kaphat támogatást az EFOP-3.6.3 projektből.

A pályázat értékelésében kiemelt szerepet kap a témavezető saját vállalása (például doktorandusz témavezetése esetén kötelező közös publikáció vállalása az általa irányított doktorandusszal, míg diák témavezetése esetén előny a közös publikáció a diákkal).

A pályázó beszámolási kötelezettsége: havonta az addig elvégzett munka dokumentálása és a pályázat végén a vállalt és elért eredmények dokumentálása. Minden publikáción és előadáson fel kell tüntetni a támogatót, és a publikációt feltölteni az MTMT-be (feltüntetve munkahelyként a DE IK-t és támogatóként a jelen EFOP pályázatot). Nem megfelelő előrehaladás esetén a juttatás megvonásra kerül. A beszámolók és egyéb dokumentációk végső leadási határideje: 2021.07.31.

Tájékoztatás: egy-egy témavezető a projekt 4 éves időtartama alatt többször is pályázhat, feltéve, hogy az előző pályázatában lévő vállalásait teljesítette.

DOKUMENTUMOK

szechenyi 2020