Adatbányászat

• Adatbányászati esettanulmányok Fülöp András, Gonda László, Dr. Ispány Márton, Dr. Jeszenszky Péter, Dr. Szathmáry László 2014 (html jegyzet)
    • A RapidMiner és a SAS Enterprise Miner bemutatása esettanulmányokon keresztül
  • Bevezetés az adatbányászatba Pang-Ning Tan, Michael Steinbach, Vipin Kumar 2011 (html jegyzet)
    • adatbányászat, adatfeltárás, döntési fák, szabályalapú osztályozás, legközelebbi szomszéd osztályozás, Bayes-féle osztályozás, neurális hálók, asszociációs elemzés, gyakori elemhalmazok, klaszteranalízis
    • Digitális Tankönyvtár
  • Bevezetés az adatbányászatba előadásfóliák Ispány Márton 2011 (html jegyzet)
  • Case Studies in Data Mining Fülöp András, Gonda László, Dr. Ispány Márton, Dr. Jeszenszky Péter, Dr. Szathmáry László 2014 (html jegyzet)
    • Using RapidMiner and SAS Enterprise Miner through case studies