ISZN 2022 tavasz kerekasztalok

A mostani alkalommal két kerekasztalra, a Felhő alapú megoldások és az Adattudomány kerekasztalokra várjuk az érdeklődőket. Ezeket az alkalmakat hibrid formában tartjuk meg, vendégeink fizikailag az IK épületében és online MS Teams felületen keresztül is részt vehetnek rajtuk.

Felhő alapú megoldások kerekasztal

Időpont: 2022. 04. 20. (szerda) 11:00

Tematika: On Premise és publikus felhők előnyei és hátrányai, a felhő alapú megoldások használata az iparban valamint az oktatásban, meglévő rendszerek portolása, fejlesztési lehetőségek, IoT és a felhő kapcsolata, Micresoft Azure - AWS szolgáltatások, Árazási kérdések, Mesterséges Intelligencia a felhőben.

Szervező: Dr. Bérczes Tamás Márton

A kerekasztalra hallgatóinkat is várjuk!

MS Teams link a csatlakozáshoz:
LINK

Adattudomány kerekasztal

Időpont: 2022. 04. 20. (szerda) 15:00

Tematika: Adatvagyonok kezelése, nemzeti adatvagyon, open data portál, érzékeny adatok feldolgozása, felhő alapú megoldások (hibrid felhők, MS Azure, stb.), CPU/GPU/FPGA alapú feldolgozás, dedikált architektúrák (NVIDIA computing szerver, IBM, stb.), vizualizációs technikák (Tablo, Power BI), tanuló adatbázisok előállítása, annotációs eszközök és annotátori feladatok, Adat-EDIH, mélytanuló eszközök, AI developer szakképzés, adattudomány mesterképzés, problémafelvetések, IK esettanulmányok, specifikus AI tananyagok.

Szervező: Dr. Hajdu András

A kerekasztalra céges partnereinket várjuk. Jelentkezés: rendezveny@inf.unideb.hu