Informatikai Szakmai Napok, 2019 tavasz - Tanári felajánlások

Oktató Neve Tantárgy Felajánlás
Kovács László Programozás Labor 1 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
1 hiányzás elszámolása 6 előadásért
Zichar Marianna Adatbázis rendszerek 3 előadás meglátogatásáért cserében elégséges jegytől +5 % a vizsgadolgozatban
Kunkli Roland Multimedia (INGV621-K5) One missed laboratory will not be counted if a student can provide certificates that they attended 5 lectures and visited at least 5 booths in the two days. Only one missed class can be deleted this way.
Kocsis Gergely Szoftverfejlesztés mérnököknek Előadásonként +2% az évvégi elméleti vizsgán maximum 10% erejéig (csak leaglább elégséges dolgozat esetén). Az elszámolni kívánt előadások között kötelezően szerepelnie kell szoftverfejlesztéssel és/vagy szoftverteszteléssel kapcsolatos előadásnak.
Pecsora Sándor Adatelőkészítés, Üzleti intelligencia a gyakorlatban A SAS előadáson való részvételért 1 pont jár.
Kovács László Adatmenedzsment 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
1 hiányzás elszámolása 3 előadásért
Tóth János Adatmenedzsment 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
1 hiányzás elszámolása 3 előadásért
Kunkli Roland Multimédia (INBC601) Ha egy hallgató a Szakmai Napok mindkét napján 3 előadáson részt vesz (ez összesen tehát 6 előadást jelent), akkor az egyik beadandó feladatcsomag egy tetszőlegesen választott részfeladatát nem kell megoldania az aláírásért.
Harangi Balázs Programozás 1 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
Tóth János Programozás 1 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
Lakatos Mária Programozás 1 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
Beregi-Kovács Marcell Programozás 1 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
Nagy Roland Programozás 1 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
Ispány Márton Gépi tanulás a gyakorlatban 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.
Kovács László Adattudomány 1 jeggyel jobb jegy azon hallgatóknak, a számonkérésen akik legalább elégséges érdemjegyet szereznek és részt vesznek a szakmai nap mind a két napján meghallgatva legalább 10 előadást.