„Segítség, tényleg informatikus leszek?!”

2019. február 12-én ismét jó hangulatú estét tölthettek el az Informatikai Kar hallgatói a DEIK Mentorprogram által hagyományteremtő céllal szervezett rendezvényen. A „Segítség, tényleg informatikus leszek?!” esemény az első éves hallgatókat hivatott segíteni, ahol interaktív fórum keretében többek között a félévkezdéssel kapcsolatos praktikus információ birtokába juthattak, valamint korábban Erasmus pályázattal külföldön tanult tehetséges diákjaink tapasztalatait ismerhették meg.

Az est további részében a már megszokott és megkedvelt kvíz során mérhették össze tudásukat. A fődíj, a vándorserleg nyertese és az ezzel járó „2018/2019/2. félév legmenőbb informatikusai” cím birtokosa a György Viktória mentorunk által felkészített csapat lett.

Köszönjük az aktív részvételt minden kedves hallgatónak!