Nyári egyetem Párizsban júliusban!

A DEIK párizsi ERASMUS partnere nyári egyetemet hirdet angol nyelven 2018 július 2 és 26 között az alábbi témákban:

• Engineering
  • Business and Management
  • Political Science & International Relations
  • French Language and Culture

A DEIK hallgatóit leginkább érdeklő program (Engineering – 8 kredit) részletesen:

• Augmented Virtual Reality
  • Energy Efficiency Renewable Energies
  • Energy Transition
  • First Step in Creating an IoT Startup -
  • Operating Systems
  • Web Application Development

A képzést kulturális programok és egyéb szervezett kikapcsolódási lehetőségek kísérik. A kampusz az Eiffel-torony közvetlen közelében van.

A program részvételi költsége (mely nem tartalmazza a szállást, étkezést, utazást) 1850 EUR, de a DEIK két hallgatójának INGYENES.

Az egyéb költségekhez CAMPUS MUNDI ösztöndíj pályázható!!!!

Szálláskeresésben a fogadó intézmény segítséget nyújt.

További információk http://summer.pariseiffel.fr oldalon, illetve a tájékoztatóban.

Az érdeklődők keressék a kari koordinátort, Zichar Mariannát (zichar.marianna@inf.unideb.hu).

Jelentkezési határidő: 2018. május 15. (de a Campus Mundit minél hamarabb be kell adni!!)