EcoSim Programozó diákversenyek

Az EcoSim 2018 őszi programozó versenyeket szervez, amelyekre versengő szellemű diákok jelentkezését várja!

A szakmai versenyeken a hallgatók hasznosíthatják az iskolapadban megszerzett tudásukat, új gyakorlati ismeretekre tehetnek szert és értékes szakmai kapcsolatokat építhetnek, amely elősegíti karrierjük megalapozását. Nem utolsó sorban pedig az intézmény hírnevét is emeli a diákok eredményes részvétele.

Loxon Java Challenge

Újra itt a Loxon Java Challenge, amely immáron ötödszörre kerül megrendezésre. A többfordulós JAVA programozó versenyre olyan háromfős csapatok jelentkezését várjuk, akik szenvedélyt és elhivatottságot éreznek a szoftverfejlesztés iránt, folyamatosan keresik az új kihívásokat vagy éppen meteorvadászat formájában szeretnék fejleszteni tudásukat.

• 1. helyezett: 3 db Samsung Galaxy S9+
  • 2. helyezett: 3 db LEGO Star Wars Millennium Falcon (75105)
  • 3. helyezett:3db JBL E55 BT fejhallgató

Nevezési határidő: 2018. október 18. éjfél

Ericsson Programozó Bajnokság

Jelentkezz 3 fős csapatoddal akár hallgató, akár tapasztalt szakember vagy. A verseny három fordulós, amelyből az első két forduló online zajlik. A versenyen Pac-Man-t irányíthatod a labirintusban, amelyhez a programnyelvet Te választhatod ki a C, C++, Java és Python nyelvek közül. A legjobb kóddal értékes díjakat nyerhetsz.

Díjak:

• Fődíj: Hosszú hétvége a csapattal Stockholmban és látogatás az Ericsson Studioba
  • 2. díj: 3db Samsung Gear Fit2 Pro okosóra
  • 3. díj: Play VR ajándékcsomag

Nevezési határidő: 2018. október 25. éjfél

OTP BankIT Competition

Az OTP Bank vadonatúj megmérettetéssel várja a kihívásokat kedvelő középiskolásokat, felsőoktatásban tanulókat és a már tapasztalt programozókat. Barangold be az OTP virtuális irodáját az OTP BankIT Competition-ön, oldj meg változatos logikai-matematikai és programozási feladatokat az általad választott programozási nyelven és szállj versenybe a díjakért.

• 1. helyezett: 500 000 Ft a csapatnak
  • 2. helyezett: 250 000 Ft a csapatnak