IK pályázat hallgatói kutatási, fejlesztési és innovációs eredmény elismerésére

2020, november 19 - 10:00

Pályázati kiírás

A Debreceni Egyetem Informatikai Kara nappali tagozatos hallgatói részére pályázatot ír ki. Hallgatói kutatási, fejlesztési és innovációs eredmény elismerése.

Pályázhatnak állami ösztöndíjas nappali alapképzések legalább II. éves hallgatói, valamint mesterképzések nappali tagozatos hallgatói. Pályázatot nyújthatnak be azok a nappali tagozatos hallgatók, akik színvonalas tanulmányi eredményeik mellett olyan tudományos kutatómunkát, szellemi alkotást hoztak létre, vagy fejlesztést végeztek, melyet hazai vagy nemzetközi tudományos fórumon (konferencián, folyóiratban, vagy önálló műként stb.) mutattak be, vagy részt vettek országos szakmai, tudományos versenyen a 2020-as naptári évben. A pályázó hallgató korrigált kreditindexe legalább 3,50 legyen a pályázat benyújtását megelőző két félév mindegyikében.

A támogatási összeget a beérkező pályázatok számának és minőségének függvényében határozzuk meg. (min. 50 000Ft)

1. Formai hibának minősül és a pályázatból való kizárást vonja maga után az, ha

• nincs ajánlója a pályázónak,
  • nincs kitöltve az adatlap.

2. Kizáró ok az azonos időszakra elnyert Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj.

A pályázatok benyújtásának határideje 2020. november 27-én 12:00 óra.

A pályázatokat digitálisan a email címre kell eljuttatni. A pályázatokhoz oktatói ajánlás szükséges.

Dokumentumok