Funside nyári munka

2018, május 10 - 10:45
Nyári munkalehetőség diákoknak a Funsidenál

PROGRAMOZÁS VAGY ROBOTIKA TANÁR OTTALVÓS / NAPKÖZIS TÁBORBA

A Funside Egyesületnél büszkék vagyunk rá, hogy több mint 10 éve szervezünk táborokat, ahova ma már több tucat országból érkeznek gyerekek és fiatalok. Idén nyáron több mint 20-féle balatoni táborunkkal az ország legszélesebb kínálatát tudjuk felmutatni, emellett indítunk napközis turnusokat budapesti helyszínünkön is. Csapatunk fiatal, vidám és nagyon lelkes: mindenünk a táborozás és számunkra a Funside több, mint egy munka. Ugyanakkor nem jutottunk volna el idáig, ha nem dolgoznánk nagyon keményen azon, hogy a lehető legszínvonalasabb és legélvezhetőbb programot hozzuk létre táborozóink számára. Turnusaink idén budapesti és balatoni helyszíneinken egyaránt több új programmal is bővülnek, ezért tovább gyarapodik a Funside Csapat is!

Bővebb információ és jelentkezés

Jelentkezés csak az online jelentkezési lapon keresztül!