Levelező programozó verseny az IK-n

2018, február 19 - 13:30

A Debreceni Egyetem Informatikai Kara levelező programozó versenyt hirdet a 2017/2018. tanév tavaszi félévében a kar alap- vagy mesterképzésben részt vevő hallgatói számára.

A verseny keretében a félév során több programozási feladatot tűzünk ki, amelyek megoldásaként az egyes feladatoknál megadott határidőig egy-egy forrásállományt kell feltölteni az eLearning.unideb.hu portálon keresztül. A cél, hogy az adott feladatot a beküldött program a többi beküldött programnál optimálisabban oldja meg. A helyes megoldásokat pontokkal jutalmazzuk. A félév végén a legtöbb pontot gyűjtő három hallgató értékes jutalomban részesül.

A versenyen való részvétel regisztrációhoz kötött. Bővebb információkért olvassa el a kihelyezett plakátokat és a verseny oldalán található versenyszabályzatot, vagy forduljon Pánovics Jánoshoz a e-mail-címen!

e-Learning