Álláslehetőség
Védelmi és biztonsági szektorban műkődő partnercégünk tehetséges geoinformatikus végzettséggel rendelkező munkatársakat keres.
RoboTEC - Robot Engineering Contest
Join us this year in an online edition of RoboTEC full of challenges and surprises.
Dolgozz a kibervédelemben!
Védelmi és biztonsági szektorban műkődő partnercégünk tehetséges végzős informatikus hallgatókat keres csapatába.
Átvették a díjakat a jövő atomfizikusai
A Debreceni Egyetem csapatai végeztek az első hat helyen a Rosatom Central Europe, az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. és a Paks II. Zrt közös orosz-magyar atomenergetikai online feladatmegoldó versenyén. A Hackatom díjátadó ünnepségét pénteken tartották a Debreceni Egyetem Aulájában.
EPAM Autósmozi Meetup
Az EPAM elhozta Debrecenbe a Magyarországon először megrendezésre kerülő EPAM Autósmozis / Drive-in Meetupját!
„Maradj Hajdú-Biharban!” pályázati felhívás
A Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat pályázatot hirdet felsőfokú tanulmányokat folytatók számára, a „Maradj Hajdú-Biharban!” című ösztöndíj elnyerésére.
Álláslehetőség
Védelmi és biztonsági szektorban működő partnercégünk tehetséges végzős informatikus hallgatókat keres.
2021 BIT International Summer Program 'Cloud Lessons'
BIT will offer two programs Data Science and Big Data Technology and Chinese Language and Culture.
Akadémiai elismerés
A Debreceni Egyetem három professzora részesült a Magyar Tudományos Akadémia Akadémiai Díjában idén. A BTK, az IK és a TTK egyetemi tanárai az MTA 194. közgyűlésének hétfői ünnepi ülésén vették át a tudományos elismeréseket.
Létrejött a Magyarországi Drón Koalíció
Több mint 60 alapító tag, köztük a Debreceni Egyetem (DE) részvételével május 4-én megalakult a minisztériumokkal, valamint akadémiai és iparági szereplőkkel együttműködő Magyarországi Drón Koalíció (MDK).