Magyar Tudomány Ünnepe
A Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozaton a Debreceni Egyetem Informatikai Kara „Jövőformáló tudomány” mottóval tudományos előadásokat tart.
Online TDK a Debreceni Egyetemen
Magyar és külföldi hallgatók részvételével idén online rendezte meg hagyományos Tudományos Diákköri Konferenciáját (TDK) a Debreceni Egyetem. A legjobbak jövőre részt vehetnek az országos megmérettetésen is.
Internships at Google
#CareerDevelopment #dscunideb #dschungary #DeveloperStudentClubs
Google internships
Google has announced some internships for female students and students with Disabilities to encourage them toward Technology.
Zoohackathon 2020.
Join the 2020 European Regional Virtual Zoohackathon on November 6-8!
„Csúcstechnológia” a fogászoknál
Már két 3D technológiát alkalmazó fogászati nyomtatóval rendelkezik a Debreceni Egyetem Fogorvostudományi Kara. A modern berendezéseket fogászati minták, implantológiai sablon készítésére, illetve szövettervezésre lehet használni.
DevFest Budapest
A DevFest Budapest konferencia november 5-én 10:00 és 17:00 óra között kerül megrendezésre, online (live event) formában.
UniHack
UniHack - an international hackathon for university and high school students. This year, we're going digital!
Informatikai Szakmai Napok a felhőben
Már az első napon több mint 300 résztvevője volt az őszi Informatikai Szakmai Napoknak. A járványveszély miatt online formában tartott rendezvény két napja alatt több mint 30 előadást hallhatnak az informatika aktualitásai iránt érdeklődők.