DevFest Budapest
A DevFest Budapest konferencia november 5-én 10:00 és 17:00 óra között kerül megrendezésre, online (live event) formában.
UniHack
UniHack - an international hackathon for university and high school students. This year, we're going digital!
Informatikai Szakmai Napok a felhőben
Már az első napon több mint 300 résztvevője volt az őszi Informatikai Szakmai Napoknak. A járványveszély miatt online formában tartott rendezvény két napja alatt több mint 30 előadást hallhatnak az informatika aktualitásai iránt érdeklődők.
2020 ősz Informatikai Szakmai Napok
A Debreceni Egyetem Informatikai Karán 22. alkalommal, 2020. október 26-27-én kerül megrendezésre az Informatikai Szakmai Napok előadássorozat.
EPAM nyitott pozíciók
Tekintsd meg az EPAM Debrecen nyitott pozícióit és jelentkezz!
Új szuperszámítógép az egyetemen
Megtízszerezi a hazánkban jelenleg elérhető HPC-kapacitást az a szuperszámítógép-fejlesztés, amelyet a Debreceni Egyetem Szuperszámítógép Központjában hajtanak végre 2022-ig. A beruházás időkapszuláját pénteken helyezték el a létesítménynek otthont adó Kassai úti campuson.
Discover Technology at Morgan Stanley
Join Morgan Stanley’s Technology Division for an insight into how the Firm uses technology and why it’s so crucial to the way the bank operates.
HCSC 2020 verseny
A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Nemzeti Kibervédelmi Intézet csapatversenyt szervez.
Bővülő képzési kapcsolatok
Tovább gyarapodott a Debreceni Egyetem partnerintézményeinek száma. A csütörtökön aláírt megállapodásnak köszönhetően mostantól a tiszafüredi Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola is fogadja az egyetem tanárszakos hallgatóit összefüggő tanítási gyakorlatra.
EPAM-terem az Informatikai Karon
Meghatározó mérföldkőhöz érkezett az egyetem és az informatikai cég többéves együttműködése. Az EPAM támogatásával korszerű számítógéptermet alakítottak ki a Debreceni Egyetem Informatikai Karának megújult tetőterében.