09 feb
Google Cloud Event
Google Cloud Study Jam organized by DSC Unideb, GDG Budapest & Women Techmakers Budapest.
09 feb
2021 Solution Challenge
Solution Challenge 2021 organized by Google Developers with the collaboration of the United Nations.
08 feb
Véget értek a téli diplomaosztók
Rendhagyó módon, online tartotta téli diplomaosztó ünnepségeit 2020. december 14. és 2021. február 5. között a Debreceni Egyetem négy kara. Az okleveleket a karok Tanulmányi Osztályán személyesen vehette át, vagy postai úton kapta meg a 787 végzős, friss diplomás hallgató.
05 feb
Online diplomaosztó
A DE Informatikai Karának online diplomaosztó ünnepségét a Debreceni Egyetem YouTube csatornáján közvetítjük 2021. február 5-én 16 órától.
02 feb
Online nyílt nap az Informatikai Karon
Interaktív rendezvényt tart az informatika iránt érdeklődő felvételizőknek a Debreceni Egyetem Informatikai Kara. Az IK képzési és kutatási kínálata mellett a kar közösségi életéről, valamint az elérhető ösztöndíjakról és mobilitási programokról is tájékoztatják a középiskolásokat.
01 feb
INNOSID projekt
Az eredeti ütemben halad az INNOSID projekt, mely elismerést is kapott Horvátországban.
29 jan
Online DEIK nyílt nap
Online nyílt napot tart az Debreceni Egyetem Informatikai Kara. A február 4-én 17 órakor kezdődő eseményhez webex felületen lehet majd csatlakozni.
26 jan
SAP Training
Jelentkezz ABAP programozói kurzusunkra!
25 jan
Online folytatódik a tanév
Egy hét múlva, február 1-én regisztrációs héttel kezdődik a 2020/21-es tanév második féléve a Debreceni Egyetemen. A tanítás a vizsgaidőszakot követően távolléti oktatás formájában folytatódik.