24 feb
Hello Kotlin!!!
Kotlin is a cross-platform, statically typed, general-purpose programming language with type inference.
24 feb
Új eljárás az önvezető autókhoz
Az autonóm járművek biztonságosabb használatát segítő, matematikai alapokon nyugvó forgalom-szimulációs modellt fejlesztettek ki a Debreceni Egyetem Informatikai Karának szakemberei. A különleges statisztikai módszerről szóló publikáció a nemzetközi PLos One folyóiratban jelent meg.
22 feb
UTT 's course on Quantum Information
Open to undergraduate students with basics in mathematics, computer science, and physics.
18 feb
Mélytanuló megoldások a gyógyításban
A Debreceni Egyetem Informatikai Karának klinikai gyakorlatban alkalmazható fejlesztéseit ismertették a HU-MATHS-IN kutatócsoport szerdai online partnertalálkozóján. A debreceni kutatók évek óta vizsgálják a mesterséges intelligencia orvostudományi felhasználásának lehetőségeit.
17 feb
SmartSoc projekt
Szabadon követhető az idén a SmartSoc projekt.
16 feb
Hash Code team programming competition 2021 - GDG Budapest Budapest Hub
DSC UNIEB is collaborating with GDG Budapest to launch Virtual Hub for HashCode.
15 feb
A Talk on Public Speaking
Dr Maria Ujhelyi (Associate Professor, Department of Management Studies, University of Debrecen)
11 feb
Felhívás Informatika Tudományi Diákköri Konferencián való részvételre
A DEIK 2021. április 22-én, 16 órai kezdettel tartja a 2020/2021-es tanév tavaszi Informatika Tudományi Diákköri Konferenciáját.
10 feb
EPAM Junior Front-end Online Training
3 hónapos ingyenes online tréninget hirdet az EPAM.
10 feb
Lupus Consulting felhívás
Lupus Consulting egy közösségi túra-alkalmazás fejlesztéséhez keresnek agilis és kreatív fejlesztőt.