16 már
Kitüntetések a nemzeti ünnepen
A Debreceni Egyetem több kiváló oktatója és munkatársa részesült elismerésben a március 15-i nemzeti ünnep alkalmából. A legmagasabb állami kitüntetéseket Magyarország köztársasági elnöke adományozza. A járványhelyzet miatt a most odaítélt kitüntetéseket csak később vehetik át a díjazottak.
12 már
GTC Nvidia Conference
Join me at NVIDIA GTC to discover breakthroughs in AI, graphics, accelerated computing, intelligent networking, and more.
11 már
Online szakkörök az Informatikai Karon
Az informatika iránt érdeklődő középiskolásokat várja a tavaszi félévben induló online szakköreire a Debreceni Egyetem Informatikai Kara. A leendő hallgatók az egyszerű algoritmusoktól a különböző elektronikai eszközökig a programozás számos területével megIsmerkedhetnek az ingyenes képzésen.
10 már
Morgan Stanley Virtuális Tech Nyílt nap
Regisztrálj ingyenes nyílt napunkra és mi lehetőséget biztosítunk arra, hogy bepillants a Morgan Stanley életébe anélkül, hogy kilépnél a lakásból!
05 már
Mobilitás a járvány idején
A járványügyi helyzetben is tanulhatnak külföldön a hallgatók, illetve szakmai gyakorlatot is szerezhetnek a mobilitás révén. Meghirdették a 2021-2022-es tanévre vonatkozó Erasmus+ pályázatait, az Európai Unió tagállamai mellett összesen 33 ország vesz részt a programban.
03 már
INNOSID projekt
Hallgatók jelentkezését várjuk az INNOSID projekthez!
26 feb
Párbeszéd a modellváltásról
Egyetemi vezetőkkel egyeztetett Stumpf István február 24-én a Debreceni Egyetemen. A modellváltásért felelős kormánybiztos szerint az átalakulás tovább erősítheti azokat a gazdasági és szervezeti folyamatokat, amelyek már elindultak a debreceni intézményben.
24 feb
Erasmus+ pályázati felhívások
A 2021/22-es tanévre vonatkozó Erasmus+ pályázati felhívások elérhetőek a mobi.unideb.hu oldalon.