08 jan
Global AI Bootcamp 2021 - Budapest, Hungary
Az esemény 2021 január 15-én kerül megrendezésre online formában.
08 jan
AI42 - Mathematics 1: Algebra
Online előadássorozat azok számára, akik szeretnék karrierjüket a data science és a mesterséges intelligencia (AI) területén kezdeni vagy fejleszteni.
06 jan
Kódolj határok nélkül! 2021
A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. 2021-ben is meghirdeti „Kódolj határok nélkül!” országos programozó versenyét.
IK-s kutatók nemzetközi sikere
Az ECMWF nemzetközi meteorológiai központnál nyert ösztöndíjat Baran Sándor egyetemi docens, míg az OCRE felhőtechnológiával foglalkozó konzorcium pályázatán Hajdu András professzor és kutatócsoportja szerepelt eredményesen.
Fókuszban a molekuláris polaritonok
Eredményes kollaboráció a Debreceni Egyetem kutatói és az ELTE és a Heidelbergi Egyetem tudósai között.
23. Gyires Béla Informatikai Nap
A Debreceni Egyetem Informatikai Kara december 11-én 23. alkalommal rendezi meg a Gyires Béla Informatikai Napot.
Jövőbe mutató tudást kínál az IK
Új számítógépes laborokkal, a vállalati partnerekkel közösen fejlesztett korszerű tananyaggal, piacképes diplomával, modern környezetben várja a jövő programtervezőit, mérnökinformatikusait, gazdaságinformatikusait és informatikatanárait a Debreceni Egyetem Informatikai Kara.
Flutter for beginners
DSC UNIDEB is here to help you become proficient in one of the fastest-growing technologies.
Megkezdődött a DExpo
Több mint 1400 nézője volt a Debreceni Egyetem online beiskolázási rendezvényének, a DExpónak az első napon, amikor a TTK, az IK, valamint az MK mutatkozott be. Kedden az Állam- és Jogtudományi, a Bölcsészettudományi Kar és a tanárképzési szakok videóival folytatódik a tájékoztató.
Online DExpo
Az online DExpo ma délután 4 órakor kezdődő programján az Informatikai Kar is bemutatkozik.