29 jan
Online DEIK nyílt nap
Online nyílt napot tart az Debreceni Egyetem Informatikai Kara. A február 4-én 17 órakor kezdődő eseményhez webex felületen lehet majd csatlakozni.
26 jan
SAP Training
Jelentkezz ABAP programozói kurzusunkra!
25 jan
Online folytatódik a tanév
Egy hét múlva, február 1-én regisztrációs héttel kezdődik a 2020/21-es tanév második féléve a Debreceni Egyetemen. A tanítás a vizsgaidőszakot követően távolléti oktatás formájában folytatódik.
23 jan
EPAM JAVA mentorprogram
Hathónapos, ingyenes, gyakorlatorientált Java fejlesztő képzésre várják a jelentkezőket!
23 jan
Választható tantárgy a DT-ITS Kihelyezett Tanszéken!
A kurzus 2021. február 11-én indul.
21 jan
DSC Solution Challenge
The Developer Student Clubs 2021 Solution Challenge is here!!
21 jan
AI42 Global AI Bootcamp
"Tanuljatok tőlünk a mesterséges intelligenciáról, tanuljátok meg az alapokat és legyen magabiztos tudásotok a matematikai alapokról is." (AI42)
19 jan
CrySyS Security Challenge 2021
Ha érdekel az IT security és az etikus hackelés akkor a CrySyS SecChallenge neked való kihívás!
11 jan
2021. szeptemberére meghirdetett képzéseink
Elérhető a 2021. szeptemberétől induló képzéseinkre vonatkozó felvételi tájékoztató.