Akadémiai elismerés
A Debreceni Egyetem három professzora részesült a Magyar Tudományos Akadémia Akadémiai Díjában idén. A BTK, az IK és a TTK egyetemi tanárai az MTA 194. közgyűlésének hétfői ünnepi ülésén vették át a tudományos elismeréseket.
Akadémiai elismerések a közgyűlésen
A MTA Elnöksége kiemelkedő tudományos munkássága elismeréseként megosztott Akadémiai Díjban részesítette Vaszil Györgyöt.
DEV/DES DAYS 2021
Join 3000+ software developers and designers to get inspired by keynotes and learn from hands-on sessions and each other.
Tartalmas szórakozás: demedia.hu
A tesztidőszakot követően immár normál üzemben működik a demedia.hu internetes magazin oldal, melyet a Debreceni Egyetem rádiója, az FM90 Campus Rádió az év elején hozott létre. A weboldal tartalmának jelentős része az egyetemről szól.
Morgan Stanley Virtuális Nyílt Nap
Vegyél részt a Morgan Stanley virtuális nyílt napján május 6-án!
TDK Konferencia 2020/2021. tanév II. félév
Tudományos Diákköri Konferenciára időpontja 2021. április 22. (csütörtök) 16:00. óra
IT hackathon
Online nemzetközi versenyre várják IT területen tanuló, innovatív ötletekkel rendelkező tehetséges diákok jelentkezését.
Google Developer Student Club 2021 Lead applications are open!
Applications for Google Developers Student Club Lead are live. Apply now!
Informatikai Szakmai Napok a felhőben
Szakmai előadásokkal, vállalati partnerek bemutatkozásával, próbainterjúkkal, valamint újdonságként tematikus képzésekkel várja a hallgatókat és az érdeklődő középiskolásokat a Debreceni Egyetem Informatikai Kara az 23. Informatikai Szakmai Napokon.
23. Informatikai Szakmai Napok
A 23. Informatikai Szakmai Napok honlapján elérhető a rendezvény programja, az előadásokhoz történő csatlakozás leírása és a céges standszobák.