IK pályázat hallgatói kutatási, fejlesztési és innovációs eredmény elismerésére
A Debreceni Egyetem Informatikai Kara nappali tagozatos hallgatói részére pályázatot ír ki. A pályázatok benyújtásának határideje: 2021. november 29.
Koronavírus: elmarad a doktoravató
A Debreceni Egyetem 125 doktorjelöltje szerzett PhD-fokozatot az elmúlt év során. A koronavírus-járvány miatt a tavalyihoz hasonlóan elmarad az őszi doktor- és díszdoktoravató ünnepség, az okleveleket személyesen vehetik át, vagy postai úton kaphatják meg a fokozatszerzők.
Vizsgaközpont nyílt az IK-n
Több száz nemzetközi ipari tanúsítvány szerezhető meg a Debreceni Egyetem Informatikai Karán létrehozott nemzetközi CERTIPORT vizsgaközpontban. A nyitás alkalmából a kar ingyenes felkészítő előadásokat tart hallgatói számára a Microsoft mesterséges intelligencia ipari tanúsítványának megszerzéséhez.
The Curiosity Cup SAS
Registrations must be submitted no later than Dec. 1, 2021.
Együtt a tanárképzésért
Együttműködési megállapodást kötött hétfőn a Karcagi Nagykun Református Gimnázium és a Debreceni Egyetem Tanárképzési Központja, így tovább gyarapodott az intézmény pedagógusképzésben résztvevő hallgatóinak szakmai gyakorlati helyszíne.
INNOSID projekt pályázati felhívás
A pályázatok benyújtásának határideje: 2021. december 10.
Kinevezéseket adtak át az egyetemen
A Debreceni Egyetem új egyetemi tanárai és tudományos tanácsadói vették át kinevezésüket pénteken. Az okleveleket Szilvássy Zoltán, az intézmény rektora adta át az Aulában a járványügyi előírások betartásával, szűk körben rendezett ünnepségen.
KórházSuli - Önkéntes toborzó
Ne maradj le az idei év utolsó csatlakozási lehetőségéről, mert önkéntesnek lenni jó!
Spain Internship
Customer Management in Sabadell, Spain - Remote/Office
GDG DevFest again!
DevFest 2021 conference brings together hundreds of developers for a technical learning in a virtual environment.