2020 ősz Informatikai Szakmai Napok
A Debreceni Egyetem Informatikai Karán 22. alkalommal, 2020. október 26-27-én kerül megrendezésre az Informatikai Szakmai Napok előadássorozat.
EPAM JAVA mentorprogram
Hathónapos, ingyenes, gyakorlatorientált Java fejlesztő képzésre várják a jelentkezőket!
EPAM nyitott pozíciók
Tekintsd meg az EPAM Debrecen nyitott pozícióit és jelentkezz!
Új szuperszámítógép az egyetemen
Megtízszerezi a hazánkban jelenleg elérhető HPC-kapacitást az a szuperszámítógép-fejlesztés, amelyet a Debreceni Egyetem Szuperszámítógép Központjában hajtanak végre 2022-ig. A beruházás időkapszuláját pénteken helyezték el a létesítménynek otthont adó Kassai úti campuson.
Discover Technology at Morgan Stanley
Join Morgan Stanley’s Technology Division for an insight into how the Firm uses technology and why it’s so crucial to the way the bank operates.
HCSC 2020 verseny
A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Nemzeti Kibervédelmi Intézet csapatversenyt szervez.
Bővülő képzési kapcsolatok
Tovább gyarapodott a Debreceni Egyetem partnerintézményeinek száma. A csütörtökön aláírt megállapodásnak köszönhetően mostantól a tiszafüredi Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola is fogadja az egyetem tanárszakos hallgatóit összefüggő tanítási gyakorlatra.
EPAM-terem az Informatikai Karon
Meghatározó mérföldkőhöz érkezett az egyetem és az informatikai cég többéves együttműködése. Az EPAM támogatásával korszerű számítógéptermet alakítottak ki a Debreceni Egyetem Informatikai Karának megújult tetőterében.
Online formában az informatikáról
Webinárium formájában tartotta meg a Lányok Napját a Debreceni Egyetem Informatikai Kara a vírusveszély miatt. Mintegy félszáz általános és középiskolás lány ismerkedett meg csütörtökön az informatika legújabb trendjeivel és a szakmában rejlő karrierlehetőségekkel.
Lányok Napja idén online
A Debreceni Egyetem Informatikai Kara ebben az évben is csatlakozik a közép- és általános iskolás lányokat célzó nemzetközi kezdeményezéshez. A fiatalok szórakoztató és érdekes online foglalkozásokon keresztül ismerhetik meg az informatikusok világát, a terület karrierlehetőségeit.