14 feb
12 feb
Kiemelkedő konferenciacikkek, folyóiratcikkek díjazása
Az Informatikai Kar vezetése növelni szeretné a Karon készült minőségi publikációk számát
05 feb
Universitas Alapítvány 2020-as pályázat
Universitas alapítvány nappali tagozatos hallgatói, fiatal oktatói és kutatói részére.
05 feb
Angolul is a betegek szolgálatában
A magyar után már az angol nyelvű verziója is letölthető a Debreceni Egyetem egyedülálló egészségügyi applikációjának. Az UD Mediversity appon keresztül mostantól a külföldi betegek számára is elérhető a telefonkönyv, a szakrendelés- és orvoskereső is.
04 feb
Nyílt Nap középiskolásoknak
A szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium természettudományi és matematika tagozatának diákjai látogattak el az Informatikai Kar Kassai úti campusára.
04 feb
IK: adattudománytól az e-sportig
Naprakész tudás, piacképes diploma, biztos elhelyezkedés – a legfejlettebb technológiákkal, korszerű tananyaggal és csúcskategóriás infrastrukturális háttérrel várja leendő hallgatóit a Debreceni Egyetem Informatikai Kara.
31 jan
ABAP Programozói kurzus
Jelentkezz ABAP programozói kurzusunkra!
27 jan
Szakkörök leendő informatikusoknak
Folytatódnak a Debreceni Egyetem Informatikai Karának térítésmentes szakkörei. Februártól ismét várják az informatika iránt érdeklődő középiskolásokat, akik a képzés segítségével felkészülhetnek felsőfokú informatikai tanulmányaikra.
16 jan
BME CrySyS Student Core
A BME CrySyS Student Core idén is megrendezi az immár hagyományos CrySyS Security Challenge hacker versenyt.