„A fejlődés ellen nincs gyógyszer…”
A Debreceni Egyetem Egyetemi és Nemzeti Könyvtárában zárja országjáró körútját a Neumann Társaság első fél évszázadát bemutató vándorkiállítás. A szerdán megnyílt tárlat egy hónapon át látható a Főépületben, a DEENK előcsarnokában.
EFOP-3.6.1 - Hallgatói pályázati felhívás
Benyújtási határidő: 2019.05.15 és 2019.06.30 közötti időszakban folyamatosan.
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS – 2019
L’ORÉAL-UNESCO Magyar Ösztöndíj a Nőkért és a Tudományért
Lányok az informatikában
Kipróbálták a 3D-s nyomtatást, a rendszergazdák munkájával és a virtuális valósággal ismerkedtek a diákok a Lányok napján a Debreceni Egyetem Informatikai Karán. A keddi rendezvény célja, hogy a lányok számára is vonzóvá tegyék az informatikai pályát.
TDK eredmények
2018/2019. tanév II. félévi Tudományos Diákköri Konferencia eredménye
Fiatal kutatói ösztöndíj pályázat
EFOP-3.6.1-16-2016-00022 Kutató ösztöndíj felhívás
Sokszínűség az informatikában
A szakma sokféleségét mutatják be a Debreceni Egyetem Informatikai Karának hétfőn kezdődött kétnapos rendezvényén. A 20. Informatikai Szakmai Napokon a hallgatók valamennyi szakterületről tájékozódhatnak az előadásokon és a cégek standjainál.
Karrierlehetőség az informatikában
A legújabb technológiákat, az aktuális szakmai témákat ismerhetik meg, és karriertanácsokat is kaphatnak a hallgatók április 15-én és 16-án az Informatikai Szakmai Napokon. Az előadás-sorozatot 20. alkalommal rendezik meg a Debreceni Egyetem Informatikai Karán.