20 már
KORONAVÍRUS-KARI INFORMÁCIÓ
Ez az oldal az Informatikai Kar koronavírussal kapcsolatos folyamatosan frissülő információit tartalmazza.
18 már
Jól halad a távoktatás kidolgozása
A Debreceni Egyetem mind a 14 karán folyamatban van a távoktatáshoz szükséges kurzusok és digitális tananyagok készítése. Az oktatóknak az intézmény Multimédia és E-learning Technikai Központja (METK) nyújt segítséget, hogy március 23-tól minden szakon elkezdődhessen az oktatás.
16 már
Egyetemi kitüntetések
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 172. évfordulója alkalmából a Debreceni Egyetem vezetése az intézmény több mint 100 munkatársát részesítette elismerésben. A kitüntetéseket a megemlékezés elhalasztása miatt későbbi időpontban adják át.
06 már
Famelab – tudományról kreatívan
A FameLab a világ egyik vezető tudománykommunikációs versenye.
02 már
"A rendezvény elmarad" 2020 tavasz Informatikai Szakmai Napok
A Debreceni Egyetem Informatikai Karán 22. alkalommal, 2020. április 6 - 7-én kerül megrendezésre az Informatikai Szakmai Napok előadássorozat.
26 feb
A mesterséges intelligencián alapuló tanulmányok szellemi tulajdon - védelme
A kutatáshasznosítási és technológiatranszfer központ innovációs képzéssorozatának újabb állomása.
21 feb
Karrierablak 2019/20 II. félév
A Hallgatói Karrierközpont a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karával együttműködve minden félévben meghirdeti előadás-sorozatát.
14 feb
12 feb
Kiemelkedő konferenciacikkek, folyóiratcikkek díjazása
Az Informatikai Kar vezetése növelni szeretné a Karon készült minőségi publikációk számát
05 feb
Universitas Alapítvány 2020-as pályázat
Universitas alapítvány nappali tagozatos hallgatói, fiatal oktatói és kutatói részére.