NFT DEB
The first European generative hackathon and conference.
Új laborok az Informatikai Karon
A vállalati környezetben használt technológiák elsajátítását segítő laboratóriumokkal gazdagodott a Debreceni Egyetem Informatikai Kara. A „Programozd a jövőd!” projekt keretében megvalósult fejlesztés lehetőséget teremt a hallgatók és oktatók továbbképzésére, új tematikák kialakítására.
AWS Day Budapest
AWS Day Budapest is a free online event that brings the cloud computing community together to connect, collaborate, and learn about AWS.
Adatminőség a gyakorlatban
Regisztrálj az EPAM magyar Data Közösségének első előadására!
Napjaink ipari forradalma
A mesterséges intelligencia fejlődéséről, a digitalizációról, a robotizációról, ezek terjedéséről és az ennek nyomán bekövetkező gazdasági és társadalmi változásokról tartottak tanácskozást a Debreceni Egyetem Aulájában szerdán.
Kinevezték az egyetem új professzorait
A Debreceni Egyetem 12 új professzora is átvehette egyetemi tanári kinevezését az Innovációs és Technológiai Minisztérium felsőoktatásért, innovációért és szakképzésért felelős államtitkárától a kedden, Budapesten rendezett ünnepségen.
Informatikai Szakmai Napok - 2021. ősz
A Debreceni Egyetem Informatikai Karán 2021. november 4-5-én 24. alkalommal rendezzük meg az Informatikai Szakmai Napokat. Részletek hamarosan!
Felhívás IT csapatversenyre
V. Országos IT Megmérettetés
#ErasmusDays
A Debreceni Egyetem idén is csatlakozik az #ErasmusDays rendezvénysorozatához a külföldi ösztöndíjlehetőségek népszerűsítésével.