21 jan
DSC Solution Challenge
The Developer Student Clubs 2021 Solution Challenge is here!!
21 jan
AI42 Global AI Bootcamp
"Tanuljatok tőlünk a mesterséges intelligenciáról, tanuljátok meg az alapokat és legyen magabiztos tudásotok a matematikai alapokról is." (AI42)
19 jan
CrySyS Security Challenge 2021
Ha érdekel az IT security és az etikus hackelés akkor a CrySyS SecChallenge neked való kihívás!
11 jan
2021. szeptemberére meghirdetett képzéseink
Elérhető a 2021. szeptemberétől induló képzéseinkre vonatkozó felvételi tájékoztató.
08 jan
Global AI Bootcamp 2021 - Budapest, Hungary
Az esemény 2021 január 15-én kerül megrendezésre online formában.
08 jan
AI42 - Mathematics 1: Algebra
Online előadássorozat azok számára, akik szeretnék karrierjüket a data science és a mesterséges intelligencia (AI) területén kezdeni vagy fejleszteni.
06 jan
Kódolj határok nélkül! 2021
A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. 2021-ben is meghirdeti „Kódolj határok nélkül!” országos programozó versenyét.
IK-s kutatók nemzetközi sikere
Az ECMWF nemzetközi meteorológiai központnál nyert ösztöndíjat Baran Sándor egyetemi docens, míg az OCRE felhőtechnológiával foglalkozó konzorcium pályázatán Hajdu András professzor és kutatócsoportja szerepelt eredményesen.
Fókuszban a molekuláris polaritonok
Eredményes kollaboráció a Debreceni Egyetem kutatói és az ELTE és a Heidelbergi Egyetem tudósai között.