3D modellezés szakkör (EFOP 3.4.4. projekt)

A 3D nyomtatás napjaink egyik legmodernebb és legígéretesebb technológiája a számítógépes modellezés, formatervezés, gyártás területén. De tudjuk vajon, hogy milyen elven működik egy 3D nyomtató? Szakkörünk első néhány alkalma során gyakorlati példákon keresztül ingyenesen használható modellezési lehetőségekkel ismerkedünk meg, és természetesen a munkáinkat ki is nyomtatjuk. Ezt követően tovább kalandozunk a 3D modellezés világában. Megismerkedünk az animációkészítés alapjaival, hiszen napjainkban az animáció mindenhol jelen van (rajzfilmkészítés, weboldalszerkesztés, számítógépes játéktervezés). Ha szeretnéd az általad megtervezett modellt ki is nyomtatni, illetve elkészítenéd első saját mini animációidat, akkor szeretettel várunk ezen a szakkörünkön.

Oktatók: Papp Ildikó és Tomán Henrietta

Oktatók elérhetősége: papp.ildiko

A 2021-es tavaszi félévben nem indul.

Frissítés dátuma: 2022.02.21.