Nemzeti Kiberverseny 2019
2019 őszén ismét megrendezésre kerül a Nemzeti Kiberverseny.
Pályázati felhívás EFOP-3.6.3.
Belső kutatási pályázat EFOP-3.6.3. projekt keretében hallgatóknak, doktoranduszoknak és fiatal kutatóknak.
ERASMUS+ ösztöndíjjal Spanyolországban
Uzonyi Noémi, a DEIK hallgatója az őszi félévben ERASMUS+ ösztöndíjjal Spanyolországban, Tarragonában tanul.
Várják a jövő informatikushallgatóit
Az informatika iránt érdeklődő középiskolásoknak indít térítésmentes szakköröket a Debreceni Egyetem Informatikai Kara. A különböző témájú foglalkozásokon a pályaválasztás előtt álló fiatalok megismerkedhetnek az informatika tudományának alapjaival.
Kutatók Éjszakája 2019
Önkéntes hallgató kerestetik
SAS Adattudós Hackathon
A SAS Adattudós Hackathon versenyt hirdet egyetemi hallgatók részére.
Tanévnyitó ünnepi szenátusi ülés
Csaknem 30 ezer hallgató, 10 ezer egyetemi dolgozó, összességében mintegy 40 ezer egyetemi polgár számára kezdődik a tanév a Debreceni Egyetemen. A tanévnyitó ünnepségét idén is a Főnix Csarnokban rendezik szeptember 8-án, vasárnap 11 órától.
21 aug
Kitüntetések az államalapítás ünnepén
A Debreceni Egyetem több szakembere is állami kitüntetést vehetett át augusztus 20-a alkalmából. Az elismeréseket az emberi erőforrások minisztere, az EMMI parlamenti államtitkára és az agrárminiszter adta át pénteken, Budapesten.