Szakmai napok program 2021 tavasz

Kedves Hallgatók!

A szakmai előadásokon való részvételhez kérjük, hogy töltsék ki az alábbi linken elérhető GDPR nyilatkozatot (csak egyszer kell kitölteni):

Az előadásokhoz a https://tovabbkepzes.unideb.hu/enrol/index.php?id=474 moodle felületen keresztül tudnak csatlakozni, a szakmai napokra történő bejelentkezéshez szükséges beiratkozási kulcs: IK2021SzN. A moodle felületen találják a szekciók YouTube élő közvetítésének linkjeit. A különböző tanári felajánlásokhoz szükséges részvétel nyilvántartása érdekében az előadások ideje alatt meg fog jelenni a moodle felületen egy jelenléti ív, melyhez a jelszót az élő közvetítés alatt a chat ablakban kapják majd meg. Az egyes előadások alatt felmerülő kérdéseiket a közvetítés folyamán a YouTube chat felületén tehetik fel.

2021.04.07. Szerda/Wednesday
A szekció
9.50                             Megnyitó
10.00 Engineer Ambitiously Hennel Zoltán NI Hungary Kft.
10.50 Egy nap, mint SAP fejlesztő Nagy Nándor Lupus Consulting Kft.
11.25 A konferencing szolgáltatás globális kihívásai- BT (British Telecommunications) Németi Emánuel BT Roc Kft.
12.00 Technology Analyst Program Kulcsár István, Cornea Attila Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.
12.50 Érdekes esetek a BT (British Telecommunications) Service Assurance életéből

Cservenyák Istán és Pelles Richárd

BT Roc Kft.
13.35 Attack chain-ek a gyakorlatban Czuczor Gergő CCLab Kft.
14.25. Informatikai kihívások és automatizáció a Coloplast nyírbátori gyárában Dr. Szabó Sándor Coloplast Hungary Kft.
15.00 Képelemzés mesterséges intelligencia alapú orvosi szoftverfejlesztéshez Dr. Herczeg Zita GE Healthcare Magyarország Kft.
15.35 Tájékoztató a mobilitási programokról Cseke-Fodor Alexandra DEIK
16.05 Szolgáltatásüzemeltetés és technológiai stack az Idomsoft Zrt-nél Bors Dávid és Balog Zsolt IdomSoft Zrt

B szekció
10.00 Intro & Overview of DSC Unideb

Muhammad Zeeshan,
Muhammad Hassan Raza

DSC UNIDEB
10.50 Finance IT at Morgan Stanley Zelenak Zoltán Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.
11.40 A kínai IT biztonsági törvény (China Cybersecurity Law), és a legforróbb kínai adatvédelmi kérdések bemutatása Kövecses Olivér ACPM IT Tanácsadó Kft.
12.30 Kerekasztal beszélgetés az NI gyakornokaival Magyar Zsolt, Kertész Patrik NI Hungary Kft.
13.10 EPAM Mentorált Oktatási Program Török Márk EPAM Systems Kft.
14.00 Being A Web Developer in 2021 - Where Do I Start? What Do I Need? Gyöngyösi Attila EPAM Systems Kft.
14.45 Automatikus szervszegmentáció sugárterápia tervezéshez Ruskó László GE Healthcare Magyarország Kft.
15.20 A Mesterséges Intelligencia és az IT biztonság Hargitay Zoltán ACPM IT Tanácsadó Kft.
16.15  Az Idomsoft Zrt. Rendvédelmi fejlesztési ágazat bemutatása Sterbinszky Ádám és Szász Gábor Krisztián
IdomSoft Zrt.

Szeretnénk felhívni a figyelmet egy újdonságra: ez alkalommal tematikus képzéseken is részt vehet csütörtökön.

Tematikus képzések (2021. április 8.)

2021.04.08. Csütörtök/Thursday

A szekció
Előadás kezdete Cím Előadó Partner
8.05 SAP Tanácsadó Junior Program a Lupus Consultingnál Kósa Gabriella Lupus Consulting Kft.
8.40 TDK Fórum, DEIK programozói versenyek és pályázati lehetőségek Biró Piroska DEIK
9.10 Hajós György Szakollégium Lovas István és Vetési Dániel Schönherz Iskolaszövetkezet
9.40 Informatikai kihívások és automatizáció a Coloplast nyírbátori gyárában Dr. Szabó Sándor Coloplast Hungary Kft.
10.15 Adatvédelmi kérdések hallgatóknak Dr. Varga Zita Debreceni Egyetem Kancellária Adatvédelmi Központ
10.50 Hogyan lesznek az ügyfelekből rajongók?" - az ügyfélélmény maximalizálása piacvezető megoldásokkal Gerzsenyi Dávid Deutsche Telekom IT Solution Hungary
12.00 Ethical hacking: Buffer Overflow a gyakorlatban Szabó Bence CCLab Kft.
13.05 Kotlin, az új Java? Szabados Benjámin EPAM Systems Kft.
14.00 Tesco Technology I. Maria Kuczaj, Fred Kuzel Tesco Business & Technology
14.50 Tesco Technology II. Fred Kuzel Tesco Business & Technology
15.40 Introduction to MEAN & MERN Muhammad Zain Sheikh DSC UNIDEB
16.15 Kerekasztal beszélgetés SAP képzési lehetőségekről Dr. Rácz Anett és a Lupus Consulting Kft. munkatársai Lupus Consulting Kft.
17.30 Tombolasorsolás

Szikra Ádám