Informatika ipari igények szerint
A hallgatók első kézből kaphatnak információt a gyorsan változó munkaerőpiaci elvárásokról, a kiállítók pedig leendő munkavállalóikkal léphetnek kapcsolatba az Informatikai Kar 15. Informatikai Szakmai Napján.
Az egészségügy „motorjai"
25 éves a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán működő egészségügyi szervező képzés. A szak alapítói jubileumi ünnepségen idézték fel a negyed évszázad eredményeit az intézmény nyíregyházi campusán.
Stratégiai megállapodás
Az oktatást és a társadalmi felelősségvállalást érintő háromoldalú együttműködési szerződést kötött a Debreceni Egyetem, a város önkormányzata és a British Telecom.
Junior szoftverfejlesztőket avattak
A Debreceni Egyetem kilenc informatikus hallgatója a nyári pihenés helyett a tanulást választotta azzal a céllal, hogy egyetemistákból junior fejlesztőkké váljanak őszre a Schönherz Iskolaszövetkezet ingyenes szakmai képzésének segítségével.
Test and Rest
A Debreceni Egyetem Informatikai Kara partnervállalataival saját szervezésű szoftvertesztelői rendezvénysorozatot indított.