22 jan
Megújult képzés a digitális világnak
A legkorszerűbb technológiákkal, a gyorsan változó ipari igényekhez rugalmasan alkalmazkodó, gyakorlatorientált, piacképes képzésekkel és korszerű infrastruktúrával várja leendő hallgatóit a Debreceni Egyetem Informatikai Kara.
12 jan
Felhívás alkalmazásfejlesztő versenyre
Jelentős pénzdíjazású mobilalkalmazás-fejlesztő versenyre hívja a felsőoktatási hallgatókat a Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. és a Budapest
12 jan
NKFI Alap új innovációs pályázatai
61 milliárd forintos keretösszeggel megjelentek az NKFI Alap új innovációs pályázatai
11 jan
Visual C# és .NET a gyakorlatban képzés
Képzéssel egybekötött munkalehetőség a Schönherznél
Közös jövőben gondolkodnak
Háromoldalú, stratégiai megállapodást kötött egymással a Debreceni Egyetem, Debrecen önkormányzata, valamint az IT Services Hungary. A cég debreceni egységnél dolgozó 1900 munkavállaló 80 százaléka az DE-n végzett.
A jövő programozói versenyeztek
A kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem, a miskolci Földes Ferenc Gimnázium, illetve a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem csapata nyert vasárnap a Debreceni Egyetem Informatikai Kar Regionális Programozói Csapatversenyén.
A legjobb programozókat keresik
Három kategóriában mintegy 180 egyetemista és középiskolás vesz részt december 3-án, vasárnap a Debreceni Egyetem Informatikai Karának Regionális Programozói Csapatversenyén.
Új professzor a mérnökképzés élén
Vajda István egyetemi tanár lett a Debreceni Egyetem Mechatronikai és Villamosmérnöki Intézetének alapító vezetője. A professzort a Műszaki-Informatikai Kabinet keddi ülésén mutatta be Palkovics László oktatásért felelős államtitkár.