29 jan
Universitas Alapítvány pályázati felhívása
Az Universitas Alapítvány meghirdeti 2018-as pályázatát.
25 jan
DTV Interjú karunkról
Dr. Mihálydeák Tamás, karunk dékánja a Debrecen TV Esti közelkép műsorában adott interjút.
25 jan
Középiskolai előadások karunkon
A Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziumának diákjait fogadta az Informatikai Kar.
22 jan
Megújult képzés a digitális világnak
A legkorszerűbb technológiákkal, a gyorsan változó ipari igényekhez rugalmasan alkalmazkodó, gyakorlatorientált, piacképes képzésekkel és korszerű infrastruktúrával várja leendő hallgatóit a Debreceni Egyetem Informatikai Kara.
12 jan
Felhívás alkalmazásfejlesztő versenyre
Jelentős pénzdíjazású mobilalkalmazás-fejlesztő versenyre hívja a felsőoktatási hallgatókat a Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. és a Budapest
12 jan
NKFI Alap új innovációs pályázatai
61 milliárd forintos keretösszeggel megjelentek az NKFI Alap új innovációs pályázatai
11 jan
Visual C# és .NET a gyakorlatban képzés
Képzéssel egybekötött munkalehetőség a Schönherznél
Közös jövőben gondolkodnak
Háromoldalú, stratégiai megállapodást kötött egymással a Debreceni Egyetem, Debrecen önkormányzata, valamint az IT Services Hungary. A cég debreceni egységnél dolgozó 1900 munkavállaló 80 százaléka az DE-n végzett.